Enes Kazanç

Enes Kazanç

DHBT - ÖABT - MBSTS Öğretmeni

1995

Enes Kazanç Kimdir?

Enes Kazanç, uzun yıllardır Dhbt-Kpss-Mbsts-Dikab alanlarında öğretmenlik yapmaktadır. İmam Hatip Lisesi'nden mezun olduktan sonra Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Kazanç, öğrencilere hem birebir hem de grup ortamlarında görsel ve etkileşimli öğrenme deneyimleri sunmak için bir dizi farklı öğretim metodu kullanmıştır.

Enes Kazanç, uzaktan eğitim platformlarındaki deneyimi, öğrencilere uzaktan öğrenme sürecinde rehberlik etme ve onları başarıya taşıma konusunda kendisine önemli bir yetkinlik kazandırmıştır. Ayrıca öğretim kariyeri boyunca, Dhbt-Kpss-Mbsts-Dikab alanlarında bir dizi önemli projeyi yürütmüştür.

Enes Kazanç'ın pedagojik becerileri ve öğretmenlik deneyimi sadece sınıf ortamında sınırlı kalmamıştır. Aynı zamanda, öğrencilerine görsel ders notları sunma konusunda büyük bir başarı elde etmiştir. Yargı Yayınları tarafından yayınlanan ve Dikab-Dhbt-Mbsts görsel ders notlarını içeren kitabı, öğrencilere ve diğer eğitimcilerin kullanımı için mükemmel bir kaynak olmuştur.

Enes Kazanç'ın öğretmenlik tarzı, öğrencilere bilgi aktarmakla kalmaz, aynı zamanda onlara bilgiyi nasıl uygulayacaklarını ve bu bilgileri gerçek hayatta nasıl kullanacaklarını da gösterir. Kendini sürekli olarak geliştirmeye ve öğrencilerinin başarısını her zaman birinci sıraya koyan bir eğitmenle tanışmaktan mutluluk duyacaksınız.

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

TAKSİT SEÇENEĞİ

Kredi Kartına 12 Taksit Seçeneği

UZMAN EĞİTMEN KADROSU

Uzman Eğitmenler ile Sınavlara Hazırlık

Canlı UZEM WhatsApp Hattı