Kurumsal

Canlı UZEM, bilgiye dayalı hizmetler ve uzaktan eğitim çözümleri sunan öncü bir kuruluştur. Yolculuğumuz 2019 yılında, DHBT Okulu adıyla başladı ve Instagram'da Türkiye'nin DHBT alanındaki en büyük hesabına dönüştü. Paylaşımlarımızı takdir eden geniş bir kitle, bizi çevrimiçi (canlı) bir hazırlık kursu oluşturmaya teşvik etti.

Şirketimizin Sakarya Üniversitesi Teknokent'teki merkezi, Canlı UZEM platformunu oluşturma fırsatını beraberinde getirdi. DHBT alanında Türkiye'nin en yetkin öğretmenleriyle, 2022 yılında 1200 öğrenciyi sınavlara hazırladık ve önemli başarılara imza attık. Kursumuza katılan öğrencilerimizin %66'sının 80 puan üzeri aldığı, hatta 2022 DHBT ön lisans alanında Türkiye birincisi olan öğrencimiz sayesinde sektörde önemli bir iz bıraktık.

Bu süreçte, yalnızca DHBT alanında değil, ÖABT (DKAB-İHL), KPSS (Genel Yetenek-Genel Kültür), MBSTS, TUS, DUS, Hızlı Okuma, ALES, DGS gibi çeşitli alanlarda kurslar açarak geniş bir öğrenci kitlesiyle buluşmayı başardık. Canlı UZEM, Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir uzaktan eğitim kurumu olarak hizmet vermektedir.

Misyonumuz, en iyi eğitim hizmetini sunmak, teknolojiyi ve yenilikçi eğitim metotlarını kullanarak öğrencilerimizi başarıya ulaştırmak, onlara bireysel ve profesyonel gelişimlerinde yardımcı olmaktır. Vizyonumuz, Türkiye'nin ve dünyanın en saygın ve etkili uzaktan eğitim platformlarından biri olmak, eğitim sektöründe mükemmeliyeti, kaliteyi ve sürekli gelişimi teşvik etmektir. Biz, her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarabileceği bir eğitim ortamı oluşturmayı taahhüt ediyoruz.

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

TAKSİT SEÇENEĞİ

Kredi Kartına 12 Taksit Seçeneği

UZMAN EĞİTMEN KADROSU

Uzman Eğitmenler ile Sınavlara Hazırlık

Canlı UZEM WhatsApp Hattı