Kurumsal

2009 yılında kurulan firmamız uzaktan eğitim sistemi ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu kapsamda günümüze kadar firmamızca 10’larca içerik geliştirmiştir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı’na 5580 Sayılı Yönetmelik ile bağlı olan Uzaktan Öğretim Kurumumuz Türkiye’de ilk defa kişileri rekabete hazırlamak, dünya kalite standartlarını yakalamalarına yardımcı olmak, vizyon ve misyon kazandırmak, bu amaçlara ulaşmaları sağlamak hedefindedir.

Yeni dünya trendine uyum sağlamaları adına gerekli profesyonel yazılım ve video ders hizmetleri desteği ile kişilerin ihtiyaç ve yönelmek istedikleri alan doğrultusunda başlangıç seviyesinden bir adım öteye taşımakta ve gerek teknik gerekse uygulamalı eğitimler ile farkındalık yaratmalarına yardımcı olmaktadır.

Sektörlerin önde gelen ve uzman isimleri ile katılımcılara uzaktan eğitim sistemi ile programlar düzenleyerek, kişilerin uzmanlaşmak istedikleri alanlarda başarı seviyesini yükseltmek ya da bilgi sahibi olmasını sağlamaktır.

Uzaktan Eğitim Sistemimizin Bazı Avantajları

  • Eğitim almak için gün içinde zaman bulamayanların imdadına yetişen uzaktan eğitim, bireyin tercih ettiği ev, iş ya da konforlu dilediği alanda ve en uygun saatlerde eğitim almanın keyfini yaşatır.
  • Eğitimde öğrenme yöntemi, teknikleri ve amaçları doğrultusunda oldukça esnek ve çeşitlidir. Kişiye özel bir eğitim olduğundan eksikler tam olarak belirlenir ve yine kişiye özel bir kayıt sistemi ile başarı grafiği izlenir.
  • Eğitmenler işinin ehli, alanında uzman ve profesyonel kişilerdir. Bu da doğru öğretmeni bulma konusunda sıkıntı yaşayan biri için son derece önemlidir.
  • Uzaktan eğitimlerde kayıt sistemi de bulunduğundan kişi istediği zaman aldığı dersleri tekrar dinleme imkânı bulmakta, hata yaptığı konularda tekrarlayarak kalıcı ve doğru bir öğrenme sağlanmaktadır.
  • Derslerin verimliliği ile ilgili olarak kullanılan sistemde, ‘Durdur’, ‘İleri Sar’, ‘Çıkış Yaptığı Yerden Tekrar Devam et’ gibi kişinin öğrenme sürecini destekleyecek seçenekler olduğu gibi sistemin ve aktarılan içeriğin kontrolü için tarafımızca yönetilen bölüm geçme testleri ile sürekli öğrenim takibi gibi metotlar uygulanmaktadır.
  • Uzaktan eğitim maliyet avantajı sağlar, örgün eğitime oranla çok daha ucuzdur.
  • Sürekli yanınızdadır, istediğiniz her an internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Hayatınızda ve girdiğiniz tüm sınavlarda başarılar dileriz...

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

TAKSİT SEÇENEĞİ

Kredi Kartına 12 Taksit Seçeneği

UZMAN EĞİTMEN KADROSU

Uzman Eğitmenler ile Sınavlara Hazırlık

Canlı UZEM WhatsApp Hattı