2024 DHBT, 15'li Online Deneme Sınav Paketi

(ÜCRETSİZ KATILIM)

DHBT Online Deneme 43880 Kişi

SON BAŞVURU: 28 Haziran 2024, Cuma - 10:15

İLK DENEMEMİZ UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİNE YÜKLENMİŞTİR, GİRİŞ İÇİN TIKLA!

ÖNEMLİ HATIRLATMA: ÜcretsizBaşvuru Yapmadan Sisteme Giriş Yapamazsınız, Önce Başvuru Yapınız, Sonra Sisteme Giriniz.

2024 DHBT ONLİNE DENEME SINAVLARI NASIL OLACAK?

Online DHBT deneme sınavları internet üzerinden gerçekleştirilecektir. Deneme sınavı internet üzerinden gerçekleşeceği için Türkiye'nin heryerinden katılım sağlayabilirsiniz.

2024 DHBT Online (Canlı Ders) Hazırlık Eğitim Paketi - 6. Grup

ONLİNE DENEME SINAVI EKLENDİĞİNDE NASIL HABERİM OLACAK?

Deneme sınavları aşağıdaki tarihlerde eklendiğinde DHBT Okulu telegram grubumuzdan bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca telegram grubumuza kısa sınavlar ve hap bilgi paylaşımları ücretsiz olarak yapılmaktadır. Telegram grubumuza katılmak için tıklayınız!

YAPAY ZEKA DESTEKLİ SINAV SONUÇ KARNESİ

Sınava giriş yapıp size ayrılan süre içinde soruları cevapladığınızda yada sınav bitir butonuna bastıktan sonra detaylı bir sınav sonuç karnesine ulaşabileceksiniz. Sınav sonuç karnesinde doğru, yanlış ve net sayısı yanı sıra sınava giren kişiler arasındaki sıralamanızla birlikte yazılım ekibimiz tarafından hazırlanmış alanın da bir ilk yapay zeka rehberlik modülü ile hangi konulardan yanlışınız var hangi konuda boş bıraktınız konularında bilgilendirme yapılacaktır. Diğer denemelere girdikçe girdiğiniz toplam denemelerde hangi konulardan yanlış yapıyorsunuz ya da boş bırakıyorsunuz toplu olarak görerek sınava sizlere eksiksiz hazırlıyoruz!

TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ

Sınavınızı bitirdikten sonra sınav sonuç karnenizden cevap anahtarına ulaşabileceksiniz. Cevap anahtarın hangi sorunu doğru hangi sorunuz yanlış ya da hangi soruyu boş bıraktığınızı göreceksiniz. Cevap anahtarında sorunun altında yer alan video çözümü butonuna tıklayarak sorunun video çözümünü izleyebileceksiniz.

GÜVENLİ ÖDEME

256 Bit SSL ile Güvenli Alışveriş

TAKSİT SEÇENEĞİ

Kredi Kartına 12 Taksit Seçeneği

UZMAN EĞİTMEN KADROSU

Uzman Eğitmenler ile Sınavlara Hazırlık

Canlı UZEM WhatsApp Hattı